logo

«Острів ляльок» (la Isla de las Muñecas)

Цікаві місця.

Ця розповідь про один острів.

Мова не йтиме про залитий сонцем райський куточок десь посеред Тихого океану, а радше про острів жахів, що сховався в глибині каналів поблизу мексиканської столиці.

Ми розповімо про «Острів ляльок», саме так la Isla de las Muñecas його називають мексиканці.

Всім хто не любить фільми жахів, кого не цікавить потойбіччя, мабуть не варто читати далі.

 

На початку 50-х років минулого століття сталась ця історія, чи то легенда.

Один мексиканець на ім’я Хуліан Сантана Барреро поселився на одному з безлічі островів, які знаходяться на каналах Сочемілько (один з віддалених районів Мехіко). Слід також згадати, що Сантана зі свого попереднього місця проживання був вигнаний за проповідування релігійних забобонів і на острів прибув вирощувати овочі та квіти.

Одного разу Сантана почув крик на допомогу, це був крик маленької дівчинки, що тонула поблизу острова. Він поспішив проте не встиг, на воді знайшов тільки ляльку. Дівчинка втонула((…

Сантана підвісив ляльку на дереві, віддаючи шану дівчинці, проте після цього щоночі він чув крики, стогони та кроки. Йому ввижався привид дівчинки, що просив віддати ляльку, а згодом принести ще нові. Щоразу, при першій же можливості, він приносив на острів все нові та нові ляльки, щоб задобрити дівчинку, проте привид просив ще і ще.

Таким чином на острові з’явилось близько тисячі ляльок. А в 2001 році Сантана помер при загадкових обставинах, він втопився в каналі. Люди подейкували, що він впав в канал чи то п’яний, чи під час серцевого нападу, чи по нього прийшов привид дівчинки. Проте відомо, що сталось це поблизу того місця де він таки не встиг її врятувати.

Цей острів, хоча і знайти його важко (в нього є острів-двійник зовсім поруч, саме туди возять більшість туристів), проте можна відвідати. Хтось каже, що він безлюдний, а хтось, що тут живе племінник Сантани.

viber

Підписатися на розсилку новин