logo

Чому Райдо?

Райдо – одна з рун стародавнього алфавіту, яким користувалися скандинавські та німецькі народи до поширення латиниці.

У буквеному значенні руна Райдо передає звук [r], а в змістовому – означає «довгий шлях, подорож, дорогу».
Ця руна – прародителька слова «дорога» у всіх сучасних європейських мовах: road, ride, ruta, rotta, route, rota. Дорога, яка нас оновлює, робить мудрішими та добрішими – є суть нашого життя, адже, тільки рухаючись, можна доторкнутися до краси Всесвіту …

Ми запрошуємо Вас в наше життя, щоб разом побачити океан хмар з висоти засніжених вершин, далекі острови та туманні фіорди, міста, завдяки яким існує та розвивається наша цивілізація та крихітні поселення, в яких зупинився час.

Ми запрошуємо Вас пройти разом з нами найкращими трекінговими маршрутами та проїхати тисячі кілометрів дорогами нашої планети.

Наша команда

Володимир

Володимир

Засновник Raido та «Винна Тусовка»

"Одного разу, почавши подорожувати, ти захворієш цим назавжди. Це бажання не буде давати тобі спокою. Щоразу повертаючись додому, до рідних, ти мріятимеш поїхати знову і знову. На шляху стоятиме багато перешкод, які потрібно буде здолати, багато поту, що проллється, і все це заради того, щоб отримати свободу назавжди".

Юля

Юля

Вітаю, мене звати Юля =) Займаюся туризмом близько двадцяти років. Кілька років тому сходила в гарний трек Альпами з Raido, потім Швеція, Італія і знову французькі Альпи. Два роки тому водила групу від Raido на Монблан вже в якості гірського гіда і в минулому році ми повторили сходження вже з іншою групою. З горами та походами знайома давно і зовсім не уявляю собі життя без них. Натхнення, душевний відпочинок і прийняття всіх найскладніших рішень знаходять мене саме тут. Кажуть, що «ніхто не повертається з подорожей таким як він був раніше», мені здається, що саме з подорожей ми повертаємося такими якими були задумані, йдемо, щоб повернутися до себе =) Буду дуже рада розділити з вами подорож.
До зустрічі!

Досвід:

  • гірські походи та сходження в районах: Крим, Карпати, Кавказ, Памір, Тянь-Шань, Альпи, Алтай;
  • зимові лижні походи: Полярний Урал, Кольський півострів, Швеція Сарек;
  • сходження: Ельбрус, Казбек, Монблан, Білуха;
  • майстер спорту з гірського туризму;
  • семінар з медицини ``Перша допомога в умовах віддаленої місцевості``.

Андрій

Андрій

На першу свою гору піднявся в 11 років. Це був Аю-Даг в Криму. Як зараз пам'ятаю це враження - світанок і безмежне море навколо з висоти пташиного польоту. З тих пір закохався в гори на все життя. Хочеться вірити, що ця любов взаємна. Побував багато де, але дві країни, природа яких залишила саме незабутнє враження це Норвегія і Непал. Після Гімалаїв світ взагалі сприймається по-іншому, здається дуже маленьким, іграшковим і несправжнім. Найкрасивіший вид бачив зі Східної вершини Ельбрусу - весь кавказький хребет та красуня Ушба.
Пізніше ніж горами, але теж досить давно захопився в хорошим вином. Пізнаю, вивчаю, подорожую по винним регіонах, колекціоную. Рясно ділюся враженнями від своїх поїздок та запрошую Вас прийняти в них участь.
Завжди радий новим зустрічам, друзям і однодумцям. Мало де можна зустріти стільки хороших, цікавих людей, і так швидко їх пізнати як на гірських стежках, схилах та просто в спільних поїздках. Це ще одна причина повертатися в гори знову і знову.
Давайте повертатися і зустрічатися частіше !!!

viber

Підписатися на розсилку новин