logo

Особливості дорожнього руху в США.

Кілька слів про дорожній рух в США очима українця.

Мені чимало прийшлось посидіти за кермом в багатьох країнах світу і всюди я зауважував свої особливості керування.

Зараз мова піде про особливості керування в США.

Якби мене попросили трьома словами охарактеризувати цю країну я би мабуть сказав - дороги, автомобілі та дешеве пальне. А ще шалено красива природа, такої безлічі національних парків заледве чи зможе похвастатися ще якийсь куточок нашої планети, проте про це якось іншим разом.

Отже автомобілі.

Основу складають нові автомобілі американських та азіатських виробників, з европейських частково Мерседес, BMW та Ауді, 2 рази було замінено Фіат). Старих автівок вкрай мало, але вони є. Більшість авто з автоматичною коробкою передач. В США інший стандарт світлових приладів, всі вказівники поворотів червоні. Одного разу було замінено автомобіль Кіа з оранжевим вказівником.

Дороги.

В штатах Юта, Арізона, Невада та Каліфорнія ми проїхали станом на зараз 4200 миль (6700 км), платних доріг замінено не було. Загалом дороги хорошої якості, в містах дозволена швидкість як правило 45 миль на годину (73 км/год), проте в районі шкіл як правило обмеження 25 миль, часто в малих містах 30 або 35. Обмеження за містом для легкових автівок бувають від 55 до 75 миль на годину, для вантажівок та тих хто іде з причепом 55.

Як їздять? Як правило всі ідуть з перевищенням в 9 миль, за таке перевищення наскільки мені відомо не карають, часто перевищують на 10-15, проте поліції доволі багато. Особисто мені доводилось бачити щодня 3-5 патрульних екіпажів тільки на автострадах. За порушення швидкості карають дуже жорстко, особливо коли перевищуєш більш ніж на 20 миль.

Загалом водії дуже ввічливі, особливо щодо пішоходів та на перехрестях, обганяють акуратно, хоча інколи з порушенням правил та небезпечно.

Два найпопулярніші порушення (окрім перевищення швидкості, про яке вже написав) це рух крайньою лівою полосою на автостраді, часто не з максимально дозволеною швидкістю і як наслідок часті обгони зправа.

Як на мене це доволі небезпечні порушення. Отже праве дзеркало в США не менш важливе, не забувайте дивитись)

Тепер про приємне))

Що вразило, дуже цікава схема проїзду перехрестя, як в містах (де немає світлофорів), так і за містом. Дуже часто перехрестя рівнозначних доріг, на всіх під’їздах стоїть знак стоп, схема проїзду така, правило перешкода зрава не працює! Той хто під’їхав перший зупиняється, в разі руху іншого автотранспорту, водій першого повинен дочекатись доки до перехрестя під’їде другий та зупиниться, після цього перший починає рух, якщо автомобілів для прикладу 3-4 з різних сторін то аналогічно, всі зупиняються, а почерговість проїзду відповідно хто за ким приїхав.

Доречі під час пробок, коли стоїть черга зі всіх 4 сторін, ідуть по черзі по 1 авто з кожної сторони. Дуже сподобалось.

Дуже часто посеред дороги в якої по 2-3 смуги в кожну сторону є ще 1 смуга з жовтою розміткою, зовнішня полоса якої суцільна, а внутрішня пунктирна. Так ось щоб повернути наліво автомобіль рухається по крайній лівій полосі, згодом заїжджає на цю смугу, потім пропустивши весь зустрічний транспорт пересікає 2-3 смуги і закінчує маневр. Єдине що, не знаю чи так можна розвертатись, думаю ні). Тут прошу моїх американських друзів прокоментувати.

Аналогічно можна вискочити з другорядної дороги, пересікти 2-3 зустрічні смуги і далі пропустивши попутний транспорт (перебуваючи на середині дороги, на жовтій смузі), продовжити рух.

Як правило (якщо немає знаків та забороняючих написів) дозволено проїзд на червоне автомобілям, що повертають направо. Аналог нашої зеленої стрілки.

Пальне.

Бензин дешевший, октанові числа 87,89,91. Ціна коливається від штату та де купувати, на автострадах та брендових АЗС, як правило дорожче.

Середня ціна бензин 89 це 3$ за галон. В Юті та Арізоні вартість 2,7-2,9$, в Каліфорнії 3,2-3,3$. Галон це 3,78 літра.

Отже дешевше ніж в Україні))).

Далі буде.

viber

Підписатися на розсилку новин